LZ HOCKEY

 

AUTOR APLIKACE GAME INTELLIGENCE

 

LZ Hockey je tým, který se již 12 let věnuje rozvoji dovedností a herní inteligence v ledním hokeji. Začátek se datuje do roku 2007, kdy se pár "bezejmenných" lidí dalo dohromady za účelem posouvat hranice hráčského potenciálu.

Na dlouhé cestě plné studia úspěšných lidí, schůzek z řad manažerů, podnikatelů a sportovců z různých odvětví jsme hledali odpověď na otázku, zda trénink dovedností stačí na to, aby jste "odemknuli" svůj potenciál a nebo zda je třeba něco víc. Zjistili jsme, že dovednosti zdaleka nestačí.

To víc jsme sami pro sebe nazvali HERNÍ INTELIGENCÍ, jinak řečeno schopnost všechny své dovednosti využívat, když to nejvíc potřebujete, pod tlakem soupeře, pod tlakem času, pod tlakem možnosti udělat chybu.

0
hodin se aplikace tvořila
0
lidí se podílelo na vývoji

Nenajdete člověka, kterého by program Game intelligence nebavil a to i mezi námi profesionály. Je vidět, že trenéři zde o rozvoji mladého hokejisty opravdu přemýšlí. Učíte se na poslední chvíli reagovat na podněty v cvičení, které nejsou dopředu dané, což v budoucnu výrazně ulehčí řešení zápasových situací.

Jan Kovářtrojnásobný vítěz KHL

Přicestovali jsme se dvěma syny z Calgary vyzkoušet program LZ Game intelligence a chystáme se přijet znovu .Trénink plný zábavy a nadšení, ale také práce s mozkem, která umožňuje se ve složitých situacích správně rozhodovat. Tento program je znamenitý a doporučuji všem, se do něj také začlenit.

Filip Pechermládežnický trenér v Calgary